021-88712661
021-88550466
info@iranstrick.com

YXLON با پیشینه تاریخی 120 ساله به عنوان یکی از پیشگامان تکنولوژی X.Ray در بازه گسترده ای از صنایع در دنیا شناخته شده است. این شرکت آلمانی در اواخر دهه 90 میلادی به منظور توسعه ، شروع به تولید سیستم های پیشرفته بازرسی و کنترل تایر نموده و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. YXLON اکنون به عنوان یکی از معتبرترین و دقیق ترین تولیدکنندگان  سیستم های بازرسی و کنترل در جهان مطرح بوده و ماشین آلات این شرکت جزو جدایی ناپذیری از ناحیه فینیشینگ کارخانه های تایر سازی می باشد.

ویژگی های برجسته ماشین آلات YXLON:

  • استفاده از با کیفیت ترین و بروزترین سنسور ها و قطعات.
  • بالاترین کیفیت و وضوح تصاویر و گزارش های مربوطه.
  • دقت بسیار بالای خروجی دستگاه.
  • مجهز به پیشرفته ترین نرم افزار تشخیص اتوماتیک عیوب تایر.
  • شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سرتاسر جهان.
  • مناسب جهت تمام سایزهای تایر تولیدی در جهان.
  • امکان بایگانی تصاویر و گزارش گیری های پیشرفته .
ویرایش کنید

این دستگاه X-Ray بصورت کاملا ماژولار و برای بازرسی و کنترل کیفیت تایر در انتهای خطوط تولید تایر سازی طراحی شده است و در دو مدل جهت سایز و تایپ های مختلف تایر موجود می باشد. کیفیت بالای تصاویردر کنار بالاترین سطح دقت و تکرارپذیری در این دستگاه هرگونه عیوب احتمالی از جمله نحوه قرارگیری لایه های مختلف تایر، وجود اشیاء خارجی و…. را نمایان می کند. شرکت Yxlon با فــروش بیش از 350 دستــگاه از این ماشین در سرتاسر جهان که در این میــان می توان به 160 دستگاه در چــین و 50 دستگاه در آمریکا اشاره کرد، نقش برجسته ای در صنعت تایر ایفا می نماید.

ویرایش کنید

این دستگاه برای انجام تستهای X-Ray برروی تایر سوار شده روی چرخ طراحی شده است. این دستگاه ضمن بهره مند بودن از امکان استفاده راحت ، بروزترین تکنولوژی رادیوگرافی ، طراحی مدرن دستگاه و کاهش زمان و هزینه، دقت بالای خروجی را نیز تضمین می کند.  از این دستگاه در جهت انجام تست های تحت فشار و بررسی عیوب احتمالی نحوه قرارگیری طوقه روی چرخ، شرایط ترد و لایه های مختلف زیرین ، دیواره های تایر و … با به کارگیری اشعه ایکس استفاده می شود.

اسکرول به بالا