گ

شرکت Yxlon

سیستم بازرسی مدولار تایر
شرکت YXLON با پیشینه تاریخی 120 ساله به عنوان یکی از پیشگامان تکنولوژی X.Ray در بازه گسترده ای از صنایع در دنیا شناخته شده است. این شرکت آلمانی در اواخر دهه 90 میلادی به منظور توسعه و پیشرفت، شروع به تولید سیستم های پیشرفته بازرسی و کنترل تایر نموده و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده . YXLON اکنون به عنوان معتبرترین و دقیق ترین تولیدکننده سیستم های بازرسی و کنترل در جهان مطرح بوده و ماشین آلات این شرکت در بیش از ۳۵۰ کارخانه تایرسازی در سرتاسر جهان در حال کار می باشند که در این میان می توان به ۱۶۰ دستگاه در چین و ۵۰ دستگاه در آمریکا اشاره کرد.

ویژگی های برجسته ماشین آلات YXLON
– استفاده از با کیفیت ترین و بروزترین سنسور ها و قطعات .
– بالاترین کیفیت و وضوح تصاویر و گزارش های مربوطه.
– دقت بسیار بالای خروجی دستکاه.
– مجهز به پیشرفته ترین نرم افزار تشخیص اتوماتیک عیوب تایر.
– شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سرتاسر جهان.
– مناسب جهت تمام سایزهای تایر تولیدی در جهان
– امکان بایگانی تصاویر و گزارش گیری های پیشرفته . “

Modular tire inspection system

این دستگاه X-Ray بصورت کاملا ماژولار و برای بازرسی و کنترل کیفیت تایر در انتهای خطوط تولید تایر سازی طراحی شده است و در دو مدل جهت سایز و تایپ های مختلف تایر موجود است و با فروش بیش از 200 دستگاه به کارخانجات معتبر تایرسازی در سراسر جهان به عنوان جزو جدایی ناپذیر ناحیه Finishing کارخانه های تایر سازی محسوب می شود.

Y.CT Tire The CT system for tire design

این دستگاه به منظور بررسی لایه های داخلی تایر به روش Computed Tomography طراحی شده است. این روش تنها روش مطمئن است که بصورت 3 بعدی از لایه های داخلی تایر تصویر برداری نموده و اطلاعات مربوطه را در اختیار سازنده تایر قرار می دهد.

Y.MU2000-D Tire on Wheel
Complete wheel inspection

این دستگاه برای انجام تستهای Radioscopic برروی تایر سوار شده روی چرخ بصورت کامل طراحی شده است. امکان استفاده راحت به همراه بروزترین تکنولوژی رادیوگرافی و طراحی مدرن دستگاه در کنار امکان انجام تست تایر روی چرخ ، کاهش زمان و هزینه به همراه دقت بالای خروجی را تضمین می کند. از این ماشین در جهت انجام تست های تحت فشار و بررسی عیوب احتمالی نحوه قرارگیری طوقه روی چرخ، شرایط ترد و لایه های مختلف زیرین ، دیواره های تایر و … با استفاده از اشعه ایکس استفاده می شود.