ماشین آلات صنایع تصفیه آب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت DAM

زمینه اصلی فعالیت شرکت DAM شامل مدیریت، اجرا و نگهداری سیستم های جمع آوری فاضلاب، تصفیه فاضلاب، مدیریت فاضلاب و تامین آب است. این شرکت که در سال 1995 تاسیس شده، دارای 8 شعبه در کشور اسپانیا و 7 شعبه بین المللی در کشورهای مختلف است. دفتر مرکزی DAM در شهر والنسیا واقع شده است.
هم اکنون ارزش فعالیت های سالانه شرکت به بیش از 87 میلیون یورو رسیده است و از 927 کارمند مستقیم شامل 226 فارغ التحصیل در زمینه های مختلف فنی بهره می گیرد. پروژه های انجام شده توسط DAM سالانه فاضلاب تولید شده توسط جمعیتی 10 میلیونی را تصفیه و مدیریت می کند و 93 میلیون متر مکعب آب تصفیه شده را در اختیار بهره برداران قرار می دهد. این پروژه ها سالانه 274 هزار تن لجن جداسازی شده را در فرآیند های تولید کود کشاورزی مورد استفاده قرار می دهند که حدود 10 درصد آن تبدیل به کمپوست می شود.

اطلاعات بیشتر

شرکت Envirochemie

Envirochemie شرکتی آلمانی است که در زمینه مهندسی واحد های صنعتی برای سیستم های تصفیه فاضلاب صنعتی پیشرو است. خدمات این شرکت شامل طراحی، ساخت، اجرا و نگهداری واحدهای پردازش فاضلاب صنعتی و بازگرداندن آب به چرخه مصرف می شود. راه کارهای این شرکت جهت ایجاد چرخه آب در واحدهای تولیدی و رساندن هدر رفت آب به صفر، باعث کاهش چشمگیر هدر رفت منابع و انرژی خواهد شد. در آزمایشگاه های مجهز این شرکت، جدیدترین راهکارها جهت افزایش بهره وری و بهینه سازی فرایند مورد ارزیابی قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر