ماشین آلات صنایع بازیافت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت اشتادلر

شرکت اشتادلر به عنوان یکی از معتبر ترین و بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات بازیافت از سال 1791 مشغول به فعالیت است. اشتادلر یک شرکت معتبر جهانی است که در زمینه برنامه ریزی، طراحی، تولید و اسمبل کردن پلنت ها و ماشین های سورتینگ اتوماتیک در صنایع بازیافت فعال می باشد. این شرکت تمامی سرویس های مربوط به طراحی مفهومی، طراحی مهندسی، ساخت، بهینه سازی، مونتاژ، دمونتاژ، راه اندازی و خدمات تعمیر و نگهداری را برای خطوط بازیافت و تفکیک را داراست. لازم به ذکر است که بخش های اصلی خطوط تفکیک با راندمان بسیار بالا توسط این شرکت و در آلمان تولید می شوند. همه پلنت های اشتادلر عملکرد بالا و پر بازده ای داشته و با به کارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا می توانند مطابق با نیاز های مشتری همگام سازی شوند.

اطلاعات بیشتر

شرکت انرژی سیستم (BWE)

شرکت BWE Energy در زمینه تولید انرژی پاک از زباله ارگانیک فعالیت دارد و از شناخته شده ترین شرکت های فعال در این زمینه در آلمان است. در این فرایند، گاز متان آزاد شده از زباله تر در یک فرایند بی هوازی و در مدتی چند روزه جمع آوری شده و در دیزل ژنراتور به برق تبدیل می شود. همچنین مقداری از گرمای حاصل از احتراق جهت ایجاد گرمایش مورد نیاز این فرآیند، بازیافت می شود. مواد باقیمانده تحت عنوان کود ارزشمند و پاک، قابلیت فروش به مصرف کننده را داراست.

اطلاعات بیشتر

شرکت فور تک

شرکت ایتالیایی فورتک بیش از 40 سال سابقه در طراحی، تولید، فروش و نصب پلنت های اکولوژیک پیشرفته برای مدیریت پسماندهای بیمارستانی، شهری و صنعتی دارد. از جمله برتری های این شرکت توانایی تولید دستگاه های زباله سوز برای هر نوع پسماند و پلنت های زباله سوز منطبق با نیاز های مشتریان می باشد. محصولات این شرکت بسیار با کیفیت و مطمئن بوده و بازدهی بالایی دارند. دستگاه های تولیدی این شرکت دارای تاییدیه کامل CE بوده و مطابق با آخرین قوانین وضع شده سلامت، محیط زیست و ساختمانی می باشند.

اطلاعات بیشتر