021-88712661
021-88550466
info@iranstrick.com

شرکت ENVIROCHEMIE  با بیش از 40 سال تجربه در توسعه گستره وسیعی از تکنولوژی های تصفیه انواع آب در صنایع مختلف شامل صنایع غذایی، دارویی، شوینده ، بافندگی ، معدنی و غیره در سطح جهانی سهیم بوده است. کارشناسان زبده این شرکت از اولین مراحل مشاوره تخصصی و برنامه ریزی تا آخرین مراحل راه اندازی خط کامل تصفیه در کنار شما خواهند بود و در این مسیر با توجه به ورودی سیستم و خواص مدنظر خروجی، طراحی ای مبتنی بر بهترین و بالاترین تکنولوژی و ماشین آلات را ارائه می دهند. خدمات این شرکت شامل طراحی، ساخت، اجرا و نگهداری واحدهای پردازش فاضلاب صنعتی و بازگرداندن آب به چرخه مصرف می شود. راه کارهای این شرکت جهت ایجاد چرخه آب در واحدهای تولیدی و رساندن هدر رفت آب به صفر، باعث کاهش چشمگیر هدر رفت منابع و انرژی خواهد شد. در آزمایشگاه های مجهز این شرکت، جدیدترین راهکارها جهت افزایش بهره وری و بهینه سازی فرایند مورد ارزیابی قرار می گیرد. به جرات می توان گفت که ENVIROCHEMIE  با تسلط کامل بر تمامی تکنولوژی های روز دنیا و با تکیه بر توان تخصصی خود پلنت های موفقی در تمامی صنایع مطرح جهانی طراحی و اجرا نموده  و به این مسیر پر افتخار ادامه خواهد داد.

ویرایش کنید

دستگاه Envochem این شرکت یکی از بهینه ترین فرایند ها در تکنولوژی آب می باشد. از این دستگاه در تصفیه آب، پساب و سیستم های بازگردانی آب، برای حذف فلزات سنگین یا آلودگی های دارویی از آب استفاده می شود. این دستگاه به طور معمول در مسیر آب خروجی صنایع دارویی، شیمیایی، فولادی، خورشیدی و معدنی کاربرد دارد.

ویرایش کنید

فرایند های هوازی و بی هوازی سیستم BIOMAR برای حذف آلودگی های معمول آلی از خروجی صنایع غذایی، نوشیدنی، دارویی، شیمیایی و کاغذ استفاده می شود. این سیستم به خصوص برای فرایند های زیستی همگام سازی و بهینه شده است.

ویرایش کنید

پلنت های شناورساز برای سالهای زیادی جهت تیمار پساب های صنعتی و بازیابی آب استفاده شده اند. این شرکت دو فرایند تست شده و کارا را برای تیمار پساب استفاده می کند. شناورسازی هوای محلول و شناورسازی (dissolved-air flotation) الکتریکی (electroflotation). سیستم شناورساز هوای محلول FLOMAR به خصوص برای تیمار پساب هایی که با مواد آلی حاصل از صنایع غذایی و گوشتی آلوده شده بهینه شده اند.  برخلاف سیستم بالا، سیستم شناورساز الکتریکی  E-FLo-Dr-Baer  برای حذف مواد روغنی یا تیمار پساب دارای پارتیکل و منسوجات بهینه شده است.

ویرایش کنید

پلنت های تعویض یونی Envochem پساب صنعتی را سم زدایی کرده و تولید آب با گرید های مختلف را فراهم می سازند. پلنت های تعویض یونی برای تیمار آب پروسس (Process Water) استفاده می شوند. این پبنت ها می توانند پسماند را حذف، فلزات ارزشمند را بازیابی، پساب را سم زدایی و آب را تیمار کنند به طوریکه قابلیت بازچرخانی در سیستم را داشته باشد. از این تکنولوژی در صنایع مختلفی از جمله صنایع فولادی، شیمیایی، دارویی، الکتروپلیتینگ و صنایع دیگر استفاده می شود. شرکت Envirochemie نه تنها این نوع پلنت ها را طراحی و می شازد بلکه رزین های آن را نیز با توجه به نیاز مشتریان تولید می کند.

ویرایش کنید

پلنت های غشایی Envopur به وسیله فرایند های مختلفی از جمله میکروفیلتراسیون، اولترافیلتراسیون، نانوفیلتراسیون و اسمز معکوس آب های صنعتی را تصفیه می کنند. از این سیستم ها برای کاربرد های مختلفی از جمله تصفیه آب پروسس، بازیابی آب، تغلیظ منابع، بازیابی آب استفاده شده برای آبکشی، تعمیرات و نگهداری حمام های آبی، جداسازی انتخابی مواد و تصفیه پساب استفاده می شود. بر اساس نیاز مشتری شرکت ENVIROCHEMIE سیستمی که منطبق با سیستم مشتریان باشد را پیشنهاد و آماده می کند. در بیشتر موارد پیشنهاد می شود سیستم های غشایی با سیستم های فیزیکی-شیمیایی یا زیستی ترکیب شوند.

ویرایش کنید

پلنت های گندزدا و غیرفعال ساز شرکت ENVIROCHEMIE  اغلب در صنایع بیوتکنولوژی و علوم زیستی به کار برده می شوند. برای مثال در آزمایشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، بیمارستان ها و صنایع دارویی از پبنت ها غیرفعال ساز شیمیایی و حرارتی استفاده می شود.

اسکرول به بالا