021-88712661
021-88550466
info@iranstrick.com

شرکت Energie Systeme(BWE) در زمینه تولید انرژی پاک از زباله ارگانیک فعالیت دارد و از شناخته شده ترین شرکت های فعال در این زمینه در آلمان است. در این فرایند، گاز متان آزاد شده از زباله تر در یک فرایند بی هوازی و در مدتی چند روزه جمع آوری شده و در دیزل ژنراتور به برق تبدیل می شود. همچنین مقداری از گرمای حاصل از احتراق جهت ایجاد گرمایش مورد نیاز این فرآیند، بازیافت می شود. مواد باقیمانده تحت عنوان کود ارزشمند و پاک، قابلیت فروش به مصرف کننده را داراست.

این شرکت با نزدیک به 20 سال سابقه تخصصی در این زمینه، تاکنون بیش از 360 واحد بیوگاز را در سراسر جهان با مجموع ظرفیت تولید انرژی 170 مگاوات احداث کرده است.  با استفاده از تکنولوژی هضم بی هوازی، بخش ارگانیک حاصل از پسماند خانگی، صنعتی یا کشاورزی قابلیت تولید بیوگاز را داراست. گاز حاصله از این فرآیند، به طور معمول برای تولید برق و حرارت همزمان در سیستم های CHP کاربرد فراوان دارد. ضمن اینکه مواد باقیمانده از این فرآیند، به صورت کود در کشاورزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 

شرکت ایران اشتریک به عنوان نماینده انحصاری شرکت BWE Energy در ایران، کلیه خدمات مربوط به تامین تجهیزات، نصب، راه انـدازی و خدمـات پس از فـروش را به مشتـریان محترم عرضه می کند.

اسکرول به بالا