تکامل روزافزون تکنولوژی و الزامات کیفی تولید، کنترل آنلاین پروسه تولید را امری اجتناب ناپذیر نموده است که سیستم های بازرسی شرکت  الکترونیک سیستم نه تنها این الزامات را به بهترین شکل برآورده نموده اند بلکه با جلوگیری از هرگونه نقص در تولید ، کیفیت محصولات را تضمین می نمایند.

سیستم  Flex Feed یک سیستم کنترل تغذیه کلندر است که با بهره گیری از دوربین های اینفرارد ترموگرافیک اطلاعات پایدار و قابل اعتمادی در مورد میزان مواد بین رول های کلندر ارایه میدهد. تابش های متفاوت اینفرارد تصویری واضح از شرایط تغذیه کلندر بدون در نظر گرفتن رنگ مواد در اختیار قرار می دهد. این سیستم می تواند با اتصال به سیستم تغذیه، میزان تغذیه در قسمت ها مختلف رول را یکسان نماید. این سیستم همچنین دارای مزیت های دیگری از قبیل نمایش میزان توزیع دما در سطح مواد و سیستم بک آپ گیری از تصاویر به مدت یکسال را دارا می باشد.

سیستم Flexcord به عنوان یکی از بهترین سیستم های کنترل خروجی کلندرهای سیمی و نخی در جهان مطرح است. این سیستم یک اسکنر ویژه مجهز به اشعه ایکس و سنسور خطی دارد که با اتکا بر نرم افزار پیشرفته خود تصویری واضح و دقیق از نحوه قرارگیری سیم و نخ در داخل آمیزه را بصورت پیوسته ارایه داده و هرگونه خطا و فاصله مشاهده شده را بلافاصله در جهت جلوگیری از کاهش کیفیت و افزایش ضایعات  هشدار می دهد. این سیستم با حداقل تابش ایکس ری کار می کند که از 37 کیلو ولت و  1.25 میلی آمپر تجاوز نمی کند (سایر دستگاه های ایکس ری از 50 تا 70 کیلو ولت با 2 تا 8 آمپر کار می کنند) و هیچگونه خطری برای اپراتور به همراه ندارد .

سیستم Scaneye میکروسکوپ شما در خط تولید است. Scaneye یک سیستم اسکن با یک یا چند دوربین است که بصورت آنلاین تجزیه و تحلیل دقیقی از جزیی ترین قسمت های سطوح تولیدی را انجام می دهد. این سیستم با کیفیتی برابر با میکروسکوپ آزمایشگاهی خاطری آسوده نسبت به عدم وجود کوچکترین مورد در سطح تولیدات را فراهم می نماید.

اسکرول به بالا