شـرکت الکــتـرونیک سیـــستم تـــولیــد کـننـده انواع سیـــســتمهای انــدازه گیری بـا تایـپ های مــخـتـلف سـنسـورهـا از جــمله IR , Beta, X-Ray,  Laser AirPressure  می باشد . سیــستم های دقــیق بکار رفته در سنسورهای ضخامت سنج الکترونیک سیستم جهت استفاده در صنایع مخــتلف در کنار سیستم های کنترلی پیشرفته آنها اطــمینان کاملی به تولید کنندگان جهت کنترل دقیق پروسه تولید داده است .

این سیستم یکی از بهترین و موثرترین شیوه های بررسی  صفحات  تولید شده در صنایع مختلف از جمله صنعت تایر (Rubber Sheet ) را ارایه می دهد. این سیستم علاوه بر سادگی در استفاده از بالاترین استانداردهای دنیا بهره برده و از دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این تجهیز امکان بررسی و اقدام مقتضی تعریف شده جهت هرگونه عیوب موجود اعم از حبس هوا ، عیوب در لبه ها و … را داشته و کلیه تصاویر قابلیت ذخیره سازی جهت گزارش گیری های آتی را دارند.

 تکنولوژی انحصاری متعلق به الکترونیک سیستم که به منظور سنجش میزان ضخامت محصول بصورت مستقیم و بدون تماس طراحی شده و قابلیت اندازه گیری با دقتی در سطح میکرون را داشته و مجهز به سیستم کالیبراسیون خودکار می باشد. این سیستم جهت استفاده در بخش های مختلف صنایع از جمله انواع سیستم های کلندرینگ مناسب می باشد. نوع دیگری از این سنسور ها با نام Essair™ Reflex در این شرکت تولید می شود که امکان اندازه گیری یکطرفه را نیز دارد.

یک سیستم  اندازه گیری ضخامت از نوع تابشی است که با قرارگیری بصورت عمود بر روی انواع رول ها و با استفاده از بازوهای متحرک خود اندازه گیری بسیار دقیقی از ضخامت مواد در طول رول ارائه می دهد .

موارد کاربرد: مناسب جهت اندازه گیری ضخامت هر نوع آمیزه لاستیکی ، پلاستیکی و… در سطح انواع رول ها در طی پروسه تولید.

یک تجهیز اندازه گیری ضخامت با استفاده یک سیستم پنوماتیکی جهت اندازه گیری مستقیم و بدون تماس می باشد. این سیستم با موقعیت یابی و کالیبراسیون خودکار ، اندازه گیری دقیقی بر پایه برگشت هوا و سنسورهای پیشرفته انجام می دهد. از این تجهیز می توان در صنعت تایر و کلیه صنایعی که از سیستم های کلندرینگ استفاده می کنند بهره برد.

این تجهیزات با استفاده از سیستم بازتابی ضخامت محصولات قابل انعطاف را با بالاترین دقت اندازه گیری می کند . این سیستم با استفاده از تکنولوژی Laser-Inductive  کالیبراسیون خودکار و با حرکت پایدار سنسور شرایط استفاده در گستره بزرگی از صنایع با ضخامت های محصول متفاوت (از جمله صنعت تایر) را دارد .

اسکرول به بالا