اسکنرهای صنعتی مختلف الکترونیک سیستم با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های جهانی و با اتکا بر سالها تجربه این شرکت در صنایع و آگاهی کامل نسبت به نیازهای صنعت، طراحی و تولید شده است. هم اکنون کارخانه های مطرح در جهان سال هاست که با استفاده از این تجهیزات کنترل پروسه تولید و کیفیت را تضمین نموده اند.

یک اسکنر خودکارکه با سیستم کشویی سنسور،  پایداری مکانیکی و تعادل بالا و همچنین قابلیت تنظیم شیب و سرعت سنسور ، تجهیزی منحصر به فرد جهت گستره وسیعی از صنایع می باشد. این سیستم اسکنر با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و با کیفیت ترین قطعات در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

رفلکس یک اسکنر خودکار با سیستم کشویی سنسور است که با استفاده از سیستم بازتاب نسبت به یک رول مرجع که با سرعت خط تولید هماهنگ است کار می کند و با توجه به ساختاری قوی جهت استفاده در شرایط سخت کاری کاملا مناسب می باشد. این اسکنر با شرایط نگهداری و تعمیرات آسان و دقت بسیار بالا، تجهیزی قابل اتکا در بسیاری از صنایع می باشد.

این اسکنر بسیار سبک، دارای ساختاری یکپارچه و ابتکاری شرکت Electronic System  بوده و از ترکیب پنل های فولادی ضد زنگ، سنسور و تجهیزات پیشرفته تشکیل شده که قابلیت اسکن در حرکت با بالاترین دقت را ارائه می دهد.سرعت حرکت سنسور با توجه به تنظیمات اپراتور مجاز قابل تغییر می باشد. این اسکنر با توجه به نیاز صنایع  جهت بهره گیری از بهترین تجهیزات در فضاهای محدود و حساس به وزن، طراحی و به بازار های جهانی ارائه گردیده است.

این اسکنر خودکار با استفاده از سیستم بازتابی نسبت به رول مرجع که با سرعت خط هماهنگ می باشد عمل می کند. این اسکنر به سادگی مونتاژ می شود و رفع عیوب احتمالی در آن بسیار ساده می باشد. این سیستم با روش متفاوت در انجام اسکن کلیه خصوصیات سیستم Slim Duplex را دارد.

این تجهیز یک سیستم اندازه گیری مستقیم ضخامت متشکل از یک اسکنر تک پرتو با ساختار بیرینگ، رول مرجع و سنسور اندازه گیری جریان هوا می باشد. این سیستم از سنسورهای منحصربه فرد ESSAIR که از ابداعات شرکت Electronic system  جهت اندازه گیری ضخامت بصورت مستقیم می باشد و در 10 سال گذشته در صدها تاسیسات در سرتاسر جهان نصب شده، بهره می برد. سیستم SWAN S.A. مجهز به یک لوله فولادی است که بر روی دو تکیه گاه محکم شده است، تکیه گاه را می توان  بر روی هر قسمت از ماشین تولیدی و بدون هیچگونه تغییر در ساختار آن نصب نمود و سیستم اندازه گیری بصورت عمود در انتهای لوله فولادی نصب می گردد . این سیستم با قابلیت اندازه گیری تا حداکثر عرض 3000 میلیمتر محصول، جهت گستره وسیعی از صنایع از جمله صنعت تایر کاملا مناسب می باشد .

 این سیستم یک اسکنر خودکار جهت اندازه گیری در حالت متحرک است. این اسکنر بیش از یک اسکنر سنتی در صنعت است زیرا از یک روش اندازه گیری منحصربه فرد استفاده می کند، در این روش دو سنسور مجهز به درایو مستقل بر روی اسکنر نصب شده است که علاوه بر وظایف ذاتی خود مزایای زیادی جهت کالیبراسیون سیستم، کیفیت و سرعت پاسخ دهی خط تولید دارد. این سیستم با کالیبراسیون خودکار و در حین تولید و همچنین با بهره گیری از تجهیزاتی با بهترین کیفیت موجود در جهان تجهیزی مناسب جهت صنایع مختلف از جمله صنعت تایر می باشد.

اسکرول به بالا