شرکت Comerio Ercole

شرکت کومریو (Comerio Ercole) با 130 سال سابقه در ساخت ماشین آلات صنعتی بویژه رولر کلندر در بخش ماشین آلات تایر ، پلاستیک و منسوجات غیر بافته همواره بهترین ایده ها و بروزترین تکنولوژی ها را عرضه میکند. کلندرهای کومریو ،میکسرهای پیشرفته و رول های رولرهد و اختلاط ، رول های اتصال حرارتی و… تولیدی کومریو به جهت کیفیت بالا در ساخت و تعداد رول ( 3 ، 4 و 5 رول) در سراسر دنیا منحصر به فرد هستند. در حال حاضر ۱۲ خط کامل کلندر کومریو و تعداد زیادی از رول های کومریو در کارخانه های تایر سازی کشور نصب و در حال تولید می باشند

خط کامل کلندر | Calender Line

“شرکت کومریو با ۱۳۰ سال سابقه و تجربه تولید انواع کلندرهای مورد نیاز صنایع مختلف از جمله تایر، به عنوان قدیمی ترین و برترین تولید کننده این ماشین آلات در جهان می باشد .کلندر های این شرکت بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و قابلیت انطباق کامل با شرایط مدنظر مشتریان ،در سه دسته کلی کلندر نخی ، کلندر سیمی و کلندرهای دوگانه با قابلیت استفاده از هر دو حالت نخ و سیم، به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از کارخانه های مطرح تولید تایر در جهان می باشند. در ایران نیز در حال حاضر ۱۲ کلندر کومریو در صنعت لاستیک کشور خریداری، نصب و در حال تولید با بالاترین کیفیت در طول سالیان متمادی می باشند.

برخی از ویژگی های برجسته خط کامل کلندر کومریو:

– استفاده از بهترین آلیاژ، پروسه تولید و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی سخت کاری پیشرفته در تولید رول ها.
– بهره گیری از سیستم هیدرولیکی فوق دقیق جهت تنظیم فاصله بین رول ها و سیستم پایش و اصلاح آنلاین بر اساس بازخوردهای دریافتی سیستم از نقاط مختلف خط تولید.
– سیستم کنترلی پیشرفته که ضمن پایش مداوم کلیه شاخص های تولید مد نظر تکنولوژی و نمایش آن، قابلیت ارایه انواع گزارشات و نمودارهای درخواستی مدنظر مشتری را دارا می باشد.
– استفاده از معتبرترین و قابل اعتمادترین برندهای قطعات مکانیکی و الکترونیکی و قابلیت انعطاف کامل جهت بهره گیری از برندهای مدنظر مشتریان.
– سیستم کاملا اتوماتیک و پیشرفته پایش و کنترل دمایی در تمام مراحل پروسه کلندرینگ.”

میکسر | Internal Mixer

شرکت کومریو با اتکا به دانش فنی و تجارب گسترده خود در صنایع مختلف از جمله صنعت لاستیک، اقدام به ساخت میکسر با هر دو مدل روتور تماسی و اینترمش نموده است. میکسرهای کومریو در حجم های متفاوت شامل میکسرهای آزمایشگاهی تا میکسرهایی با حجم ۲۷۰ لیتر را شامل می شود .

برخی از ویژگی های برجسته میکسرهای کومریو:

– استفاده از بروزترین تکنولوژی ساخت روتور و بهره گیری از سیستم خنک کاری پیشرفته.
– سیستم کنترلی جامع با ارایه قابلیت های گسترده در اتاق کنترل میکسر جهت پایش پروسه و انجام تنظیمات و اصلاحات پروسسی مدنظر.
– استفاده از سیستم های هیدرولیکی کنترل رام در کنار امکان استفاده از سیستم های پنوماتیکی بر حسب درخواست مشتری.
– کیفیت بالای قطعات و امکان تعمیر و نگهداری بسیار ساده.

میل | Open Mills

تولید و آماده سازی آمیزه با کیفیت و منطبق بر خصوصیات و شاخص های مندرج در تکنولوژی تولید و خوراک دهی آمیزه کاملا منطبق جهت استفاده در ماشین آلات تولیدی از قبیل اکسترودرها و کلندرها، ضروریت استفاده از میل های پیشرفته و مجهز را ایجاب می نماید و کومریو به عنوان متخصص این امر با بروزترین ماشین های میل فعال خود در تمامی کارخانه های معتبر تولیدی در سرتاسر جهان، نقشی ارزنده در صنعت تایر ایفا می نماید.

برخی از ویژگی های برجسته رول های کومریو:

– انواع ماشین با سایز رول هایی با قطر ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر با توجه به نیاز های فنی مشتریان.
– تولید رول ها با استفاده از بهترین آلیاژ ها و با بهره گیری از مجهزترین ماشین آلات روز دنیا.
– سیستم کولینگ پیشرفته با کارایی بسیار بالا.
– سیستم ایمنی بسیار قوی و منطبق با بروزترین استانداردهای اروپایی جهت حفاظت از اپراتور و ماشین.
– سیستم هیدرولیکی پیشرفته جهت تنظیم دقیق فاصله رول ها.
– امکان استفاده از سیستم های Stock Blender, Mill Feeder,Stock Guide,… جهت بالا بردن کیفیت آمیزه.