021-88712661
021-88550466
info@iranstrick.com

شرکت ایران اشتریک با حدود نیم قرن تجربه در معرفی بروزترین ماشین آلات و تجهیزات صنعتی از معتبرترین برندهای جهانی، نقشی برجسته در ارتقاء کمی و کیفی صنعت در میهن عزیزمان داشته و این مسیر پر افتخار را با پیوند تجارب ارزشمند گذشته و دانش بروز متخصصان خود ادامه خواهد داد. تامین و استفاده از پیشرفته ترین و به روزترین ماشین آلات خطوط تولید و دریافت خدمات قوی مهندسی و بازرگانی همواره یکی از دغدغه های اصلی صاحبان صنایع در کشورمان بوده است  و شرکت ایران اشتریک مفتخر است که از سال 1353 با درک روشنی از نیاز بازار شروع به کار نموده و تیم فنی و تجاری پیشرفته این شرکت بر اساس توانمندی ها و تجربیات موسس آن جناب آقای یدالله وند به برندی در صنعت ایران تبدیل شده است.

شرکت ایران اشتریک فعالیت خود را با تمرکز بر ماشین آلات صنعت نساجی آغاز کرد و پس از نیم قرن تجربه و توسعه پایدار در زمینه های گسترش امکانات و زیر ساخت ها، نیازسنجی صنایع  و آموزش و جذب نیروهای متخصص و با بهره گیری از روابط مستحکم خود با شرکای معتبر اروپایی، اکنون جزء جدایی ناپذیری از صنایع نساجی، تایر و لاستیک، پلاستیک، بازیافت و تصفیه آب می باشد.

ما همیشه آخرین روندهای تکنولوژی و بهترین تولید کننده در هر بخش صنعتی را دنبال می کنیم و همیشه با بهترین ها همکاری داشته ایم، بنابراین امروزه نام ما به عنوان نماینده برترین و با کیفیت ترین برندهای جهانی ماشین آلات یادآور کیفیت در صنعت است. با تکیه بر تخصص و سالها تجربه و آگاهی کامل از نیازهای فنی و تجاری صنایع، ایران اشتریک از اولین مراحل نیازسنجی تولید، انتخاب ماشین آلات با توجه به تکنولوژی تولید، تامین ماشین آلات و تجهیزات، نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود می باشد و برای ما خواسته های مشتریان همواره در اولویت قرار دارد. ما خوشحالیم که بخشی از مسیر توسعه صنعت کشورمان هستیم و مانند پنجاه سال گذشته این مسیر را ادامه خواهیم داد.

اسکرول به بالا